Společenské dámské hodinky

Společenské hodinky pro ženy

Většina z nás se ráda válí doma v teplácích u nějakého oblíbeného filmu, avšak tu a tam je zkrátka potřeba vyrazit do společnosti mezi lidi. Jestli hledáte hodinky pro slavnostní události, pro každotýdenní návštěvu divadla nebo na pracovní schůzky, vybírat můžete z takzvaných společenských hodinek. Mezi ně patří především modely, které na sebe příliš neupozorňují a jež vhodně doplní formální oblečení. Nejčastěji se jedná o hodinky s černým či bílým ciferníkem, ocelovým pouzdrem stříbrné barvy a řemínkem z černé nebo hnědé kůže. Uvolněnější společenské konvence občas ale připouští i „odvážnější“ varianty s modrým ciferníkem či ocelovým řemínkem.

Z jakých značek vybrat ty správné společenské hodinky pro ženy? Mezi experty na společenské hodinky patří švýcarská značka Longines, Seiko, Tissot a chybu neuděláte ani se značkou Hamilton. Pakliže potřebujete poradit s výběrem společenských hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší prodejně v Olomouci. Pokaždé se vám bude plně věnovat náš profesionální a dobře proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše dámské společenské hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Společenské hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

570 položek celkem
Nahoru
Další produkty