Stříbrné snubní prsteny

220 položek celkem
Snubní prsten Couple Minimalistico I LUX_L319PV1WG
Snubní prsten Bisaku Trinity
35 550 Kč
BIS_B12830125WG
Snubní prsten Couple Charlot
19 005 Kč
LUX_L200335P9WG
Snubní prsten Couple Rylan
20 830 Kč
LUX_G3P2WG
Snubní prsten Couple Venice
22 325 Kč
LUX_L19P2-4B2WG
Snubní prsten Couple Lexie
21 825 Kč
LUX_L4N3WG
Snubní prsten Couple Noemi
22 005 Kč
LUX_L43N3WG
Snubní prsten Couple Dario
21 445 Kč
LUX_L24P1-4EDF10WG
Nahoru
Další produkty

Stříbrný snubní prsten

Výjimečný moment a nový začátek. Snubní prsteny jsou typickým symbolem zpečetění vztahu. Ty, které si ve váš velký den navzájem nasadíte, by měly vypovídat o vašem vkusu, povaze i o dynamice vašeho vztahu. Navzájem se doplňovat. Modely snubních prstenů ve stříbrné barvě mohou být něžné i nepřehlédnutelné. Ten, kdo spatřuje krásu a dokonalost v jednoduchosti, často volí decentní a minimalistické prsteny. Najdeme však i extravagantní kousky a modely podléhající nejmodernějším trendům. Hladké i bohatě osázené zirkony či brilianty. Přesně takové, jaké chcete. Bez kompromisu v designu i v použitých materiálech.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Kolik chci za stříbrné snubní prsteny utratit? Mají být ze zlata nebo snad z ocele? A jak mají vypadat? Mají být osázené zirkony nebo brilianty? Chci nenápadný model nebo takový, který okamžitě upoutá pozornost? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ty pravé stříbrné snubní prsteny tak, aby zcela vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. A také dbáme na původ. Proto ke všem šperkům s drahými kameny dostanete certifikát pravosti. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Všechny stříbrné snubní prsteny dostanete v luxusní dárkové krabičce.