Švýcarské hodinky

Švýcarské hodinky

Prestiž, kvalita bez jakýchkoli kompromisů a přesnost. Přesně to obsahuje označení „Swiss made“, kterým se pyšní všechny švýcarské hodinky. Tradiční švýcarské manufaktury jsou naprostou špičkou ve světovém hodinářském umění. Švýcarské hodinky jsou investicí, která neklesá na hodnotě.

Vybírat můžete mezi modely s quartzovým strojkem, které zaručují dlouhou výdrž baterie nebo mezi automatickými strojky, které se natahují běžným pohybem ruky. Bez kompromisu v designu, materiálech nebo funkcích. A díky širokému výběru a kvalitním značkám už dávno není problém vybrat švýcarské hodinky tak, aby ve svých parametrech uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte si upřímně. Co od hodinek očekáváte? Jakou stránku vaší osobnosti mají reprezentovat? Kolik za hodinky chcete utratit? Co mají umět? A jak vlastně mají vypadat? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, prolistujte si našeho průvodce výběrem. Nebo se ozvěte rovnou nám.

Rozumíme času i vám

Vážně. Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte. Jsme tu my. Vše s vámi probereme a společně najdeme ty pravé švýcarské hodinky. Přesně pro vás. Tak, aby vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem tak zbytečně nespěchejte. Poraďte se s námi. Ať už si nejste jisti designem, nebo technickými parametry, pomůžeme vám. Po telefonu, e-mailu nebo přímo u nás na prodejně.  

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše švýcarské hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Švýcarské hodinky tak dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

 

2187 položek celkem
Nahoru
Další produkty