Ukazatel životnosti baterie / E.O.L.

Pánské hodinky s ukazatelem vybité na baterie

Hodinky využívající baterie, ať už ty knoflíkové nebo integrované, je potřeba občas dobít či vyměnit. K tomu je nicméně potřeba znát přesnou hodnotu stavu nabití, abychom předešli nepříjemnosti v podobě vybití v tu nejméně vhodnou dobu. Ukazatel vybité baterie mají například chytré hodinky od Garminu. Nebo klasické quartz hodinky, kdy se funkce nazývá E.O.L. (End of Live) a funguje tak, že vteřinová ručka se neposouvá každou vteřinu, ale až třetí či čtvrtou, záleží na modelu hodinek. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek s ukazatelem vybité baterie, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na naší olomoucké prodejně. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky s ukazatelem vybité na baterie. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

152 položek celkem
tissot-prx-digital-t1374631105000
Skladem na prodejně
9 000 Kč
TIS_1374631105000
Nahoru
Další produkty