498 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Lorus

Inovace, atraktivní design a špičková kvalita za rozumné peníze. Přesně to je japonská značka Lorus, která spadá pod světoznámou hodinářskou společnost Seiko Watch Corporation. Jednotlivé modelové řady nabízí jak typickou japonskou extravaganci, tak také klasický sportovní vzhled, čistou eleganci i pestré barvičky pro děti. „Watch You Can Trust“, tedy „Hodinky, kterým můžete věřit“ v logu značky Lorus odkazují na spolehlivost a kvalitu, kterou kladou na první místo.

Když vrátíme čas …

Hodinky Lorus byly v Evropě představeny v roce 1982 a doplnily tak známé japonské Seiko a Pulsar. V době, kdy se začaly ve velkém prosazovat quartzové strojky, se tato značka dostala za rekordně krátkou dobu do podvědomí spotřebitelů a získala si značnou popularitu. A to nejen díky záštitě a zázemí společnosti Seiko, ale zejména pro svou atraktivitu a typický japonský drive.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Lorus. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky Lorus dostanete v dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.