Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary

Oficiální premiéra nejnovějšího výtvoru Certina proběhla 21. srpna 2019 v městské džungli Hamburku. Zástupci médií z deseti zemí měli exkluzivní možnost se seznámit se všemi aspekty posledního modelu Heritage.

Nové hodinky zahraničním návštěvníkům s velkým potěšením osobně představil generální ředitel značky Certina Adrian Bosshard. Šedesát let po vzniku konceptu DS stanovuje model DS-1 Big Date 60th Anniversary se svou pružinou Nivachron™ nový standard – jak se mohli návštěvníci v Hamburku sami přesvědčit.

Za pomoci běžných předmětů byl předveden negativní dopad, jaký mají magnetická pole na přesnost běžných mechanických hodinek. Na model DS-1 Big Date 60th Anniversary však díky jeho antimagnetickým vlastnostem mají tyto síly jen malý vliv – což návštěvníky nadchlo ještě více. Atmosféra v místě konání s jasně zelenou barvou evokovala „městskou džungli“ i výzvy každodenního moderního života a zároveň dokonale ladila s novým jasně zeleným číselníkem hodinek DS-1 Big Date 60th Anniversary.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení