Frederique Constant: buďte ve formě

Ani švýcarská značka Frederique Constant nezůstává pozadu a do svých hodinek přidává moderní technologie. Modelová řada Frederique Constant Vitality přináší smartwatch. Hodinky jsou ve velikosti pro muže i ženy.

Nechcete ryze sportovní hodinky, ale toužíte mít své zdraví pod kontrolou. Tohle je právě tento kompromis. Hodinky Frederique Constant Vitality mají speciální číselník. První vyznačuje římské číslice a mají klasické hodinové a minutové ručky. Takže máte pocit, že se jedná o klasické hodinky. Ovšem po stisknutí korunky se zobrazí digitální číselník, který ukrývá všechny funkce. Sledovat můžete třeba srdeční tep, počasí nebo zobrazovat notifikace z telefonu.

1_FC_WEB_Website_Pictures_Vitality_May2020_Header-1-1400x547

Dámská verze hodinek se vyrábí o průměru pouzdra 36 mm v leštěné oceli. Design hodinek kombinuje eleganci a módní vzhled. Silikonový řemínek skvěle sedí na ruce. Pánské modely mají velikost 42 mm a doplněné jsou kaučukovým páskem. Řemínek si snadno vyměníte, takže můžete kombinovat třeba s koženým řemínkem a hodinky pak působí ještě více elegantně.

Tyhle inteligentní hodinky Vitality vás nezastaví ani při sportu. Čas a datum se automaticky synchronizuje s vašim telefonem, nikdy je proto nemusíte nastavovat ručně. Nechybí ani možnost nastavit druhé časové pásmo, které využijete v okamžiku kdy často cestujete. Hodinky sledují počet kroků, spálených kalorií. Pokud jste dlouho v nečinnosti, tak vás na to hodinky upozorní. Dynamický kouč : personalizované vedení, které vám pomůže zůstat ve formě, na základě sledování aktivity, sledování spánku a cílů, které byly definovány prostřednictvím aplikace.

FC_WEB_Website_Pictures_Smartwatch_Page_Dials-1400x410

Důležitá funkce jei monitoring spánku, hodinky analyzují spánkové cykly a nechybí ani spánkový alarm, který je založený na spánkovém cyklu k probuzení uživatele v optimální čas. Smartwatch Vitality jsou vybaveny senzorem nové generace vyvinutým odborníky v oboru; Philips. Díky integraci optického měření srdeční frekvence lze pro větší přesnost snímat puls ze zápěstí zhruba každou minutu. Tento nový vestavěný senzor také poskytuje informace o fyzické aktivitě a tréninkovém výkonu. Může být aktivní ve dne i v noci.

Chronograf lze nyní aktivovat a zastavit jednoduše stisknutím sklíčka hodinek. Během tréninku se digitální číselník automaticky přepne na odpočítavací časovač minut a sekund. Aby bylo zajištěno, že toto odpočítávání zůstane dobře čitelné i při silném světle (běžně venku), bude minutová ručička také ukazovat plynutí sekund. Chytré hodinky Vitality jsou dobíjecí a vydrží až 7 dní u dámských modelů a 11 dní u pánských modelů, v závislosti na použití.