Frederique Constant: buďte ve formě

Ani švýcarská značka Frederique Constant nezůstává pozadu a do svých hodinek přidává moderní technologie. Modelová řada Frederique Constant Vitality přináší smartwatch. Hodinky jsou ve velikosti pro muže i ženy.

Nechcete ryze sportovní hodinky, ale toužíte mít své zdraví pod kontrolou. Tohle je právě tento kompromis. Hodinky Frederique Constant Vitality mají speciální číselník. První vyznačuje římské číslice a mají klasické hodinové a minutové ručky. Takže máte pocit, že se jedná o klasické hodinky. Ovšem po stisknutí korunky se zobrazí digitální číselník, který ukrývá všechny funkce. Sledovat můžete třeba srdeční tep, počasí nebo zobrazovat notifikace z telefonu.

1_FC_WEB_Website_Pictures_Vitality_May2020_Header-1-1400x547

Dámská verze hodinek se vyrábí o průměru pouzdra 36 mm v leštěné oceli. Design hodinek kombinuje eleganci a módní vzhled. Silikonový řemínek skvěle sedí na ruce. Pánské modely mají velikost 42 mm a doplněné jsou kaučukovým páskem. Řemínek si snadno vyměníte, takže můžete kombinovat třeba s koženým řemínkem a hodinky pak působí ještě více elegantně.

Tyhle inteligentní hodinky Vitality vás nezastaví ani při sportu. Čas a datum se automaticky synchronizuje s vašim telefonem, nikdy je proto nemusíte nastavovat ručně. Nechybí ani možnost nastavit druhé časové pásmo, které využijete v okamžiku kdy často cestujete. Hodinky sledují počet kroků, spálených kalorií. Pokud jste dlouho v nečinnosti, tak vás na to hodinky upozorní. Dynamický kouč : personalizované vedení, které vám pomůže zůstat ve formě, na základě sledování aktivity, sledování spánku a cílů, které byly definovány prostřednictvím aplikace.

FC_WEB_Website_Pictures_Smartwatch_Page_Dials-1400x410

Důležitá funkce jei monitoring spánku, hodinky analyzují spánkové cykly a nechybí ani spánkový alarm, který je založený na spánkovém cyklu k probuzení uživatele v optimální čas. Smartwatch Vitality jsou vybaveny senzorem nové generace vyvinutým odborníky v oboru; Philips. Díky integraci optického měření srdeční frekvence lze pro větší přesnost snímat puls ze zápěstí zhruba každou minutu. Tento nový vestavěný senzor také poskytuje informace o fyzické aktivitě a tréninkovém výkonu. Může být aktivní ve dne i v noci.

Chronograf lze nyní aktivovat a zastavit jednoduše stisknutím sklíčka hodinek. Během tréninku se digitální číselník automaticky přepne na odpočítavací časovač minut a sekund. Aby bylo zajištěno, že toto odpočítávání zůstane dobře čitelné i při silném světle (běžně venku), bude minutová ručička také ukazovat plynutí sekund. Chytré hodinky Vitality jsou dobíjecí a vydrží až 7 dní u dámských modelů a 11 dní u pánských modelů, v závislosti na použití.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení