Garmin: Sledování těhotenství

Věděli jste, že pomoci hodinek Garmin mohou ženy sledovat průběh svého těhotenství? V aplikaci Garmin Connect™ tyto údaje můžete sledovat společně s údaji o zdraví a tělesné kondici.

Je důležité vědět, čím vaše tělo prochází v jednotlivých fázích těhotenství. Tato funkce vám v tom může pomoci. Zaznamenávejte, jak se každý den cítíte, zjistěte, jak se vaše tělo mění a jak vám mohou pomoci cvičení a výživa, sledujte pohyb miminka a mnoho dalšího.

Budete dostávat týdenní aktualizace a různé užitečné informace podle aktuální fáze vašeho těhotenství, včetně aktualizací velikosti miminka, změn ve vašem těle, typických příznaků pro daný týden, způsobů úpravy vaší stravy a cvičení a doporučení pro zvýšení tělesné hmotnosti. Dozvíte se také, jak by se vaše metriky tělesné kondice a výkonu mohly v průběhu těhotenství měnit. Pokud vaše zařízení měří stav tréninku, máte dokonce možnost toto měření po dobu těhotenství pozastavit.

Sledujte fyzické a emoční změny, jako jsou bolesti zad, chutě, nevolnost, změny nálady a mnohé další, které denně zažíváte. Můžete si dokonce poznamenávat a sledovat hladinu glukózy v krvi a pohyby miminka. Přizpůsobená připomenutí vám pomohou pamatovat na zaznamenávání příznaků, pití vody, provádění Kegelových cviků a další. Zobrazí se vám také čtyřtýdenní souhrn všech zaznamenaných informací, který je užitečný mít pro celkové lékařské vyšetření.

Stáhněte si aplikaci Sledování těhotenství z obchodu Connect IQ™ Store  do kompatibilních chytrých hodinek a sledujte podrobné informace o těhotenství na svém zápěstí. Budete moci sledovat průběh těhotenství a zaznamenávat příznaky, pohyb miminka a hladinu glukózy v krvi, zatímco telefon zůstane schovaný. Vy a váš partner si také můžete stáhnout aplikaci Měření kontrakcí ke sledování doby trvání a četnosti kontrakcí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení