Garmin Venu2: co přináší druhá generace

Druhá generace modelu Garmin Venu je na trhu. Tohle ale jistě nikdo nečekal, že Garmin přijde i s druhou řadou hodinek. Po dvou letech od Garmin Venu je zde Garmin Venu 2 a my se podíváme v čem se liší od svého velmi dobře prodávaného předchůdce. A jako bonus se tyto hodinky dělají ve dvou velikostech.

V čem jsou hodinky Garmin Venu2 vylepšené:

  • dvě velikosti
  • větší vnitřní paměť na hudbu
  • delší výdrž baterie
  • vylepšený AMOLED displej
  • nové sportovní aktivity
  • odhad fitness věku
  • rychlé nabíjení
  • nový snímač tepové frekvence
  • nové vzhledy widgetů

 hero

Hodinky Garmin Venu2 se vyrábějí ve dvou velikostech. Větší model má průměr 45 mm, menší ve velikosti 40 mm. Obě velikosti se hodí pro může i ženy, takže je jen na vás, které vám budou sedět lépe na ruce. Výrobci se inspirovali u modelu VivoActive4, které jsou také ve dvou velikostech. Funkčně se hodinky Garmin Venu2 a Venu2S v ničem od sebe neliší. Rozdíl se nachází ve výdrži baterie. Hodinky Venu 2 najdete ve dvou barevných variantách a Venu 2S ve čtyřech barvách.

Hodinky jsou velmi lehké (Venu2 49 g, Venu2S 39g). A silikonový řemínek je na ruce velmi příjemný. Systém uchycení řemínku je Quick Release a šířka řemínku u většího modelu je 22 mm a u Venu2S 18 mm. Rozlišení displeje je 416 x 416 pixelů a u modelu Venu2S 360 x 360 pixelů. Pouzdro hodinek je tvořeno polykarbonátem až na kovovou lunetu a dotykový displej krytý Gorilla Glass. 

hero

Oproti předchozí generaci Venu hodinek nalezneme novou generaci optického snímače tepové frekvence s rychlejším a přesnějším měřením okysličení krve a novější GNSS modul. Výrazným přepracováním prošla také grafika hodinek, animace, přibylo detailní vyhodnocení spánku přímo v hodinkách, pokročilé silové tréninky se zobrazením zapojených svalových partií, HIIT profil, fitness věk podle kondice a možnost během dvou minut zhodnotit zdravotní stav s přihlédnutím na okysličení krve, hladinu stresu, frekvenci dýchání a průměrnou tepovou frekvenci.

Zmínit musíme i výdrž baterie, která se mezi modely Garmin Venu2 trochu liší. Garmin Venu2 vydrží až 11 dní v režimu chytrých hodinek a až 22 hodin v GPS režimu. Když si k tomu pustíte i hudbu, tak hodinky vydrží až 8 hodin. A jak je to u menšího modelu? V režimu cyhtrých hodinek si je můžete využívat až 10 dní. GPS režim hodinek má výdrž až 19 hodin, když budete přehrávat i hudbu, tak je výdrž 7 hodin.

 Nové Garmin Venu 2 se zářivým AMOLED displejem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení