Limitka Seiko Prospex „Shu-iro“

Exkluzivně pro Evropu Seiko vyrobilo speciální limitovaná edice s motivem japonských námořních sil, Seiko Prospex SRPH61K1. Tato limitovaná edice zachycuje sílu japonských námořních sil nazývaných "Suigun". V Japonsku hráli Suigunové důležitou roli. Od starověku žili v pobřežních oblastech a měli na starost námořní bezpečnost, obchod a distribuci.

seiko-shuiro

Pouzdro hodinek Seiko Prospex SRPH61K1 má impozantní tvar, kterému se říká samuraj, vyjadřuje sílu a silné chování Suigunů. A proč samuraj? Kvůli svému hranatému tvaru. Horní plocha pouzdra je složena z ostrých ploch, jako kdyby byly odříznuty japonským mečem a mohutné pouzdro evokuje brnění Samuraje. Síťovaný vzor na straně lunety zachycuje diamantové vzory rukojeti japonského meče.
Barevné schéma číselníku je inspirováno „Shu-iro“, což je rumělkově lakované brnění používané námořními silami. Říkalo se, že nosit tuto červenou, nejnápadnější barvu na bojišti, dokazuje, že jste stateční a odvážní a že svou odvahou můžete inspirovat nejen sebe, ale i celou vaši tlupu.

Hodinky jsou vyrobeny v počtu 3500 ks a dostupné budou v březnu 2022. Hodinky mají speciální krabičku, ve které najdete i náhradní silikonový řemínek.

トリミング済KingSamurai_box_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení