Longines se pochlubil prodlouženou zárukou

V rámci svého neustálého úsilí o zdokonalování a touhy poskytnout svým zákazníkům služby nejvyšší kvality společnost Longines s hrdostí oznamuje prodloužení záruky na pět let u všech strojků s automatickým nátahem.

longines-watch-back-collection-the-longines-master-collection-l2-673-4-78-3-800x1000

Díky staletým hodinářským zkušenostem hrála společnost Longines průkopnickou roli u řady technologických pokroků a svůj závazek držet krok s inovacemi hodlá plnit i nadále. Protože se značka snaží neustále zdokonalovat, rozhodla se prodloužit záruku na pět let u všech modelů vybavených silikonovým vláskem. Silikon je lehký materiál, odolný proti korozi, který zůstává nedotčen běžnými teplotními výkyvy, působením magnetických polí i atmosférickým tlakem. Jeho unikátní vlastnosti zlepšují přesnost a životnost hodinek.

Longines postupně doplňuje všechny svoje modelové řady silikonovým vláskem právě kvůli jeho technickým vlastnostem a hrdě oznamuje, že mezinárodní záruku rozšiřuje na všechny hodinky s automatickým nátahem.

„V Longines usilujeme o hodinářskou dokonalost a neúnavně pracujeme na tom, abychom zajistili úplnou spokojenost všech našich zákazníků,“ prohlásil Matthias Breschan, generální ředitel značky Longines. „Tato záruka garantuje klidnou mysl všech našich klientů a zároveň je ujištěním o preciznosti, spolehlivosti a kvalitě našich hodinek. Náš nedávný technologický vývoj nám umožnil nabídnout tuto prodlouženou záruku na všechny automatické modely. Je to důkaz, že naše standardy kvality stále stoupají.“

longines-watch-gallery-details-2-collection-the-longines-master-collection-l2-793-8-78-3-1030x700

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení