Sportfest Krnov 2021 a my nebudeme chybět

SPORTFEST KRNOV 2021 je jeden z největších sportovních festivalů v České republice, který je organizován ve spolupráci s městem Krnov. A my tam nebudeme chybět. Festivalu se zúčastníme díky Nutrend.cz a budeme tam společně na stánku. Za nás vám představíme hodinky Garmin a ukážeme vám, že to nejsou jen hodinky, ale perfektní pomocník pro život. A zjistíte, jakou souvislost mají hodinky Garmin a Nutrend. 

Hlavní sportovní náplní celé akce bude fotbalový, florbalový, hokejový a volejbalový turnaj. Dále běžecký závod pro veřejnost a v neposlední řadě Mistrovství Moravy a Slezska ve freestyle koloběžkách. To vše se bude konat ve sportovním areálu města Krnova. Tento festival bude obohacen o doprovodný program pro širokou veřejnost.

Turnaje a závody se uskuteční 21. srpna 2021. Mimo to bude program přizpůsobený i dětem formou sportovních cvičení, atrakcí a naučných programů, např. protidrogové prevence nebo prevence kriminality. Veškeré aktivity a programy budou vytvořeny ve spolupráci Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Také se můžete těšit na vystoupení znamé kapely a  Food festival zdravého jídla a pití. Cílem této akce není jen příjemně strávené odpoledne s rodinou či přáteli, ale i snaha nadchnout mladší generaci ke sportu.

Budeme se na vás těšit 21.8. ve Sportovním areálu Krnov.

www.sportfestkrnov.cz

222234533_365659764929269_3923572260948954854_n (1)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení