Nejoblíbenější Longines HydroConquest v novém kabátu

Nové variace ve dvou tónech obohacují jednu z nejžádanějších kolekcí Longines HydroConquest. Tyto ryze sportovní modely odkazují na svět potápění, v němž splývá výkon a styl. Modré, šedé, černé a zelené verze této kolekce jsou doplněny bicolorními variacemi v oceli a růžovém PVD nebo v oceli a žlutém PVD, které jim dodávají dotek elegance.

Longines-HydroConquest-Black-Gold-Chromatic-Duo

Kolekce HydroConquest vítá do svých řad růžovou a žlutou variaci PVD, které uzavírají tuto emblematickou linii Longines. Modely z této řady, jež byly znovu zpracovány v roce 2018, prosazují estetické a funkční vlastnosti potápěčských hodinek a splňují očekávání nadšenců této disciplíny. Každý model, ať už v modré, šedé, černé nebo zelené verzi, uplatňuje zeštíhlený design s lunetou obsahující keramickou vložku stejné barvy jako číselník.

Zelené, černé a modré verze jsou momentálně dostupné v kombinaci oceli a žlutého PVD, zatímco šedé, černé a modré variace přicházejí v oceli a růžovém PVD. Tyto sportovní modely jsou k dispozici také s kaučukovým řemínkem v černém, modrém nebo zeleném provedení. Pro tuto kolekci se nabízí široký výběr odstínů a povrchových úprav, které se přizpůsobí zápěstí kohokoli, kdo touží probádat jakékoli zákoutí světa, od města až do podvodních hloubek.

Longines-HydroConquest-Black

Hodinky Longines HydroConquest se nechaly inspirovat světem vodních sportů, vyznačují se odvážným stylem a byly navrženy tak, aby oslovily náročné sportovce. Vodotěsnost 300 m, jednosměrná otočná luneta, šroubovací korunka a zadní víko spolu s dvojitou bezpečnostní skládací sponou s integrovaným potápěčským nástavcem – to vše jsou vlastnosti, jež zdůrazňují charakter této kolekce.

Každá dvoutónová variace hodinek Longines Hydroconquest, ať už se šedým, modrým nebo černým číselníkem s texturou slunečního paprsku nebo matným zeleným číselníkem, je vybavena exkluzivním samonatahovacím strojkem (L888.5) a antimagnetickým silikonovým vláskem, jenž zaručuje vysokou přesnost a delší životnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení