Seiko černá série potápěčských hodinek

Seiko představilo tři nové modely z řady Seiko Prospex. Hodiny se inspirují nočním potápěním, kdy je zážitek jiný než při denním potápění. Proto nočnímu potápění bývá čím dál vyhledávanější. Černé pouzdro vyjadřuje temnotu a ticho nočního oceánu a oranžová barva je inspirována světly, která ji osvětlují. 

seiko-black-serie

Tři moderní reinterpretace potápěčských hodinek z roku 1965, 1968 a 1970 jsou vybaveny kalibrem 6R35, který poskytuje rezervu chodu 70 hodin. Ukazovatele hodin a ručičky jsou potaženy Lumibrite, aby byla zajištěna vysoká čitelnost v nejtemnějších podmínkách.  

Hodinky mají nylonový řemínek, který využívá tradiční techniku ​​pletení z Japonska zvanou Seichu. Jejich pevnost a odolnost vůči degradaci způsobené vystavením slunečnímu záření splňují nejnáročnější standardy potápěčských hodinek Seiko Prospex. V balení s hodinkami je i náhradní černý silikonový řemínek.

SPB253J1

1965 Mechanical Diver's Modern Re-interpretation SPB253J1
První japonské potápěčské hodinky, uvedené na trh v roce 1965. Hodinky prokázaly svou spolehlivost při použití v drsném prostředí Antarktidy v 60. letech minulého století. Nový model je věrný svému dědictví v designu, ale je upravován podle standardů dnešního Prospexu. Hodinky s úzkým profilem pouzdra se skvěle hodí pro každodenní použití.

SPB255J1

1968 Mechanical Diver's Modern Re-interpretation SPB255J1
Původní model uvedený na trh v roce 1968 byl průlomový model s vodotěsností 300 m a automatickým strojem. I když si zachovává ostrý a výkonný design původního modelu. Skvěle sedne na zápěstí díky menší velikosti pouzdra 42 mm.

SPB257J1

1970 Mechanical Diver's Modern Re-interpretation SPB257J1
Tyto potápěčské hodinky s jedinečným aerodynamickým tvarem, které byly uvedeny na trh v roce 1970, nosil dobrodruh Naomi Uemura v letech 1974 až 1976, když absolvoval 12 500 km sólo běhu se psím spřežením z Grónska na Aljašku, čímž prokázal svou spolehlivost v extrémních podmínkách.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení