Seiko Presage Sharp Edged Series 140. výročí Seiko

Kintaro Hattori založil svou společnost v roce 1881, kdy mu bylo pouhých 21 let. Během let, kdy stál v čele Seiko, se stalo přední hodinářskou společností v Japonsku s vlastní výrobou a designem. Jeho vize být vždy napřed před ostatními stála za tímto úspěchem. V průběhu tohoto roku vydává Seiko sérií hodinek, které budou poctou ke 140. výročí založení společnosti. Hodinky Prospex, Presage a Astron jsou inspirovány krajinami a mořskými scenériemi Japonska.

x

Řada Seiko Presage Sharp Edged Series dnes představuje hodinky v limitované edici inspirované úsvitem. Černé ocelové pouzdro a náramek představuje temnou oblohu před východem slunce. Zlaté akcenty indexů a ručiček jsou nasazeny na černém ciferníku, aby připomínaly sluneční světlo za úsvitu. A gradace na ciferníku předznamenává nový den. Číselník obsahuje japonský vzor Asanoha, který je známý v japonské kultuře pro jeho použití v designu již před více než tisíce lety. List Asanoha byl tradičně používán jako materiál pro tkaniny a vzor má v japonské kultuře zvláštní význam, protože symbolizuje rychlý a silný růst a předpokládá se, že přináší dobré zdraví, zejména mladým. Bohatá struktura číselníku zaujme především hrou světel pod jinými úhly.

Uvnitř hodinek naleznete in-haus strojek Seiko 6R35 se 70 hodinovou rezervou chodu. Jeho chod můžete sledovat přes průhledné dýnko. Jedná se o limitovanou edici 4000 ks a hodinky jsou dodávány ve speciální krabičce s náhradním řemínkem.

news_psg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení