TAG Heuer Connected Modular SBF8A8031.82EB0172 Golf Edition

TAG Heuer představil na Baselwordu 2019 jediné hodinky Connected, které potěší především milovníky golfu, jedná se o hodinky Connected Modular , kde se hodinařina snoubí s moderní technologií.

Pojďme se podívat, jak hodinky TAG Heuer Golf budou vypadatHodinky Connected mají velikost pouzdra 45 mm, což je pro pánskou ruku optimální velikost. Pouzdro je vyrobeno z titanu s PVD úpravou. Na keramické lunetě je nápis "Golf edition" a znázorněných 18 jamek. Číselník je kryt safírovým sklíčkem, které je oboustranně antireflexní. Korunka je umístěna standardně na třetí hodině, ale nemusíte mít strach žádného omezení při golfu. Řemínek na hodinky je vyrobený z perforované bílé kůže a podšitý černou pryží. Zapínání u hodinek je řešeno pomoci překlápěcí spony, která je vyrobena z titanu, a aby krásně ladila hodinkám, tak je na ni nanesena povrchová úprava PVD, která je kartáčovaná a nechybí rytina TAG Heuer. Voděodolnost hodinek je 50M.

62046  62046-2

Jak jsou na tom hodinky "uvnitř"? Hodinky mají dotykový displej. Výdrž baterie je průměrně 25 hodin. V hodinkách je uložena paměť 4GB a displej AMOLED 400x400, 287ppi. AMOLED znamená nejvyspělejší technologii s rychlejší odezvou, nižší spotřebou a ostřejším zobrazením barev. Těšit se můžete i na dokonalé ztvárnění černé barvy, což má za následek lepší čitelnost na přímém slunci.

Co nám nabízí aplikace TAG Heuer Golf? Vychutnávat si můžete jedinečné 3D mapy s více než 39 tis golfových hřišť po celém světe. Analyzujte průběh, vyhodnoťte krajinu a sledujte svůj pokrok pomocí vysoce kontrastní a jasně viditelné grafiky. Dokonce i za jasného slunečního světla. Můžete si ukládat skóre až pro čtyři lidi a sledovat žebříček. Green, bunkry, vodní překážky, stromy, TAG Heuer Golf měří vzdálenost ke všem nebezpečím na golfovém hřišti. Využívat můžete i interaktivní 2D mapy, které na hodinkách zobrazují hřiště a vzdálenost z odpaliště k jamce.  

Kompatibilita hodinek je pro telefony s Android 4.4+ nebo iOS 9+. Určitě ale nepotěšíme majitele Apple. Vlastníci telefonu s Androidem mají aplikace zdarma, ale pro iOS si aplikaci musíte zaplatit. 

Jedná se o speciální edici hodinek, které jsou dodávané v luxusní bílé krabici. V sadě s hodinkami najdete i náhradní černý řemínek a sadu golfových míčků. A kdy se na hodinky můžeme těšit? Do České republiky bude dovezeno pouze 10 ks hodinek a očekáváme je v průběhu dubna.