The Longines Master Collection – Jiskřivá elegance

The Longines Master Collection byla rozšířena o výhradně dámské modely o průměru 34 mm. Na ocelovém nebo koženém náramku je nyní kromě stávajících klasických verzí k dispozici nový model s efektem slunečních paprsků v barvě champagne. Všechny modely jsou poháněny exkluzivním kalibrem a disponují hodinovou, minutovou a vteřinovou ručkou společně s datumovým okénkem.

L2357487master-collection

The Longines Master Collection je vzorným příkladem savoir-faire a elegance – hodnot, které jsou nedílnou součástí značky s okřídlenými přesýpacími hodinami ve znaku již 190 let. Nové sofistikované modely o průměru 34 mm jsou ideálním společníkem pro ženy, které milují technické, a přesto elegantní hodinky.

Jemnost číselníku je chráněna safírovým sklíčkem s vícevrstvým (vnějším a vnitřním) antireflexním povrchem, jež dokonale zapadá do ocelového pouzdra. Modely jsou dostupné v klasických variantách jako je stříbrný „barcleyron“, perleťový nebo modrý číselník či v zcela nové provedení champagne s efektem slunečních paprsků. Leštěné ručky z rhodia nebo modré oceli se ladně pohybují přes dvanáct diamantových hodinových indexů.

L2.357.4.07sssmaster

Exkluzivní in-house automatický kalibr nabízí úctyhodnou rezervu chodu 72 hodin. Přes průhlednou stranu zadního pouzdra je navíc možné sledovat samotný kalibr přímo v akci. K dispozici je rovněž široká nabídka řemínků – od ušlechtilé oceli až po spektrum barevných kožených kombinací (v červené, modré, hnědé, nebo zářivé taupe barvě). Všechny zaručují jemnost a pohodlí pro každou sebevědomou a odhodlanou ženu.
Nejnovější modely přinášejí do The Longines Master Collection nenápadnou eleganci a modernost. Jsou určeny pro milovníky poctivé hodinářské práce s vystříbeným vkusem pro umění a módu. Jejich cíl? Najít perfektní zápěstí pro vytvoření dokonalé symbiózy mezi plynoucím časem a jiskřivou dámskou elegancí.