Tissot a NBA opět spolu

Tissot a The National Basketball Association (NBA), jak jistě všichni ví, jsou dlouholetými partnery. A nyní se dohodli o prodloužení spolupráce. Tissot bude oficiální časoměřič v soutěžích NBA, Women's National Basketball Association (WNBA) a NBA G League.

tissot-nba

Na památku rozšíření spolupráce přibližuje Tissot fanouškům NBA hru prostřednictvím svých nedávno uvedených hodinek T-Touch Connect Solar. Hybridní švýcarské hodinky, které kombinují tradiční mistrovské dílo s propojenými funkcemi, nyní umožňují fanouškům NBA sledovat své oblíbené týmy. Mezi funkce patří přístup ke klíčovým informacím, jako jsou rozpisy her a umístění týmů. Kromě toho budou uživatelé brzy moci sledovat hry NBA živě prostřednictvím tichých notifikací hodinek, které poskytnou skóre her a klíčové statistiky.

"Tissot je poctěn a šťastný, že může obnovit svou smlouvu s NBA," řekl Sylvain Dolla, generální ředitel společnosti Tissot. „Být oficiálním časoměřičem této ligy nabízí obrovský potenciál růstu a také hluboký pocit hrdosti. Cílem společnosti Tissot je pokračovat ve vývoji hodinek a řešení pro měření času, které zdokonalí zážitek z NBA pro všechny basketbalové fanoušky.“

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení