Zpět v čase: Svatební den

Bylo nám potěšením se 6.3.2022 opět účastnit krásné akce v historické budově zvané DŮM U PARKU pod názvem Svatební den. Svatební agentky Petra a Míša ze Svatebního salónu MONA připravily opět romantickou atmosféru pro všechny nastávající nevěsty i ženichy. Snoubenci mohli ochutnávat výborné dezerty i svatební menu. Nechyběly drinky, káva, líčení, svatební oznámení, fotograf s kreativními nápady a v neposlední řadě naše snubní prsteny.

IMG_0936s

Těšilo nás, že jsme měli plné ruce práce a všichni snoubenci byli moc milí a trpěliví. Co bylo nejčastější otázkou? Shrneme pár základních informací, které jsme při zkoušení prstenů prezentovali.

Nejčastěji obavy byly z termínů dodání a velikostí snubních prstenů. Všechno zvládneme, není čeho se obávat, termíny jsou zpravidla 4-6 týdnů, ale pokud se nejedná o extra složitý zakázkový prsten, můžeme termín posunout expresním dodáním.

Velikosti prstenů všeobecně doporučujeme řešit až po výběru vzorů, každý prsten je jinak široky a mohutný a velikost je na tom závislá. Všem snoubencům jsme tedy doporučovali, udělat si hodinku času a navštívit naši prodejnu HELVETIA hodinky a šperky v centru Olomouce, kde máme širokou nabídku snubních prstenů Luxur a Bisaku. Odborná asistentka doporučí správnou velikost. Ze vzorníku lze vybrat také rytinu do prstenu a můžeme vytvořit také kalkulaci na prsten s brilianty. Běžné modely dodáváme s křišťály.

Originalitě se nevyhýbáme, pokud máte nápad na vlastní prsten, který není v nabídce ze vzorníků, předáme návrh zlatníkům a oni si s tím zajisté poradí. Spokojenost našich zákazníků je na prvním místě a snoubencům se snažíme vyjít maximálně vstříc, aby výběr jejich symbolu spojení a lásky byl příjemný a pohodlný.

Děkujeme všem, kteří s námi báječný Svatební den prožili a těšíme se na další…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení