Dokladovky Montblanc

36 položek celkem
e523b90c e19f 4ec0 86f0 23beabb79d78@w1920 MBC_127449
Nahoru
Další produkty

Dokladovka Montblanc

Nosíte je všude s sebou. Vaše doklady. Někdo je nosí po kapsách, někdo v peněžence a někdo nedá dopustit na dokladovku Montblanc. Sháníte nějakou pro sebe? Nebo hledáte tip na ideální dárek pro někoho blízkého nebo pro vašeho obchodního partnera? Luxusní pouzdro na doklady Montblanc by mohlo být tím pravým. Pečlivý proces výroby, používání prvotřídní kůže, minimalistický vzhled, decentní zdobení logem Montblanc a neutrální barvy dohromady tvoří harmonický celek. Mimořádná řemeslná práce a bezchybné zpracování vás nenechají na pochybách, že držíte v rukou něco opravdu výjimečného.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaké má pouzdro na doklady Montblanc být? Jak má vypadat? Kolik se toho má dovnitř vejít? Dávám pouzdro jako dárek? Chci ho zkombinovat s pouzdrem na pero nebo třeba na kreditní karty? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechna Montblanc pouzdra na doklady dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme