Festina Chrono Bike

Festina Chrono Bike

Cyklistický sport je se značkou Festina neodmyslitelně spojen. Modelová řada Chrono Bike zastupuje to nejlepší, co vzniklo ve spojení hodinek od Festiny a světové cyklistiky. Ať už se připravujete na Tour de France, nebo jen na výlet po okolí, hodinky Festina Chrono Bike vás v tom nenechají.

Festina je španělská hodinářská společnost s nepopiratelnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, přeloženo do češtiny jako „Spěchej pomalu“. Za dobu své existence si Festina zvládla vybudovat skvělou pověst díky své přesnosti a spolehlivosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s velkými sportovními akcemi, jako je cyklistický závod Tour de France či díky svému ambasadorovi, herci Gerardu Butlerovi.

Pakliže potřebujete pomoci s výběrem hodinek Festina Chrono Bike, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám budou věnovat ochotní a špičkově proškolení profesionálové.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

20 položek celkem