Fineliner

17 položek celkem
Fineliner Montblanc StarWalker Doue 38011 MBC_38011

Fineliner pero

Pokud hledáte opravdu luxusní fineliner, který všechny vaše malby, grafiky a texty dovede k dokonalosti, jsou skvělou volbou ty z dílny Montblanc. Měkoučká špička, která klouže po papíře doslova sama… Některá tato pera jsou dokonce zdobena drahými kovy a diamanty. Pokud chcete sebe nebo nového majitele finelineru oslnit nějakou z limitovaných edicí, můžete vybírat mezi luxusními pery věnovanými například Antoinovi de Saint-Exupérymu, Marilyn Monroe, skupině Beatles, Victoru Hugovi a dalším.

Ptejte se sami sebe

A odpovězte se upřímně. Jaký má fineliner být? Jak má vypadat? K jaké příležitosti ho sháním? Je pro mě nebo je to dárek? Tohle všechno si ujasněte. O to snazší bude pátrání. A pokud stále nevíte, ozvěte se rovnou nám.

Rozumíme vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý fineliner o tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení záleží. Všechny finelinery dostanete v dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.