Golfové hodinky Garmin

Golfové hodinky Garmin

Vůně čerstvě posekané trávy, čas plynoucí pomalým tempem a k tomu sport, u kterého se člověk nezapotí. Krásy hry zvané golf bychom mohli popisovat ještě dlouho, ale ani tak bychom nedokázali vystihnout ten pocit, když stojíte před první jamkou a chystáte se k odpalu. Na hřiště ale kromě dobré nálady a golfových holí potřebujete také ty správné hodinky. Ostatně bez golfových hodinek by to nebylo ono, ať už s nimi chcete vyjádřit svůj styl a obdiv ke hře, nebo s jejich pomocí chcete zlepšit váš výkon.

Definovat golfové hodinky lze poměrně obtížně. Pokud berete hru vážně, jistě vám přijdou vhod chytré hodinky od Garminu, třeba ty z řady Marq Gen 2. Garminy totiž mají v sobě nahrané mapy golfových hřišť z celého světa a také umí snížit váš handicap, především díky tomu, že sbírají celou řadu analytických údajů. Pokud potřebujete poradit s výběrem golfových hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší prodejně v Olomouci. Pokaždé se vám bude plně věnovat náš plně proškolený a ochotný personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše golfové hodinky Garmin. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Golfové hodinky Garmin dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

11 položek celkem
Garmin Approach S42 Gray/Black 010-02572-00 GAR_010-02572-00