11 položek celkem
Garmin Approach S42 Gray/Black 010-02572-00 GAR_010-02572-00

Golfové hodinky

Vůně čerstvě posekané trávy, čas plynoucí pomalým tempem a k tomu sport, u kterého se člověk nezapotí. Krásy hry zvané golf bychom mohli popisovat ještě dlouho, ale ani tak bychom nedokázali vystihnout ten pocit, když stojíte před první jamkou a chystáte se k odpalu. Na hřiště ale kromě dobré nálady a golfových holí potřebujete také ty správné hodinky. Ostatně bez golfových hodinek by to nebylo ono, ať už s nimi chcete vyjádřit svůj styl a obdiv ke hře, nebo s jejich pomocí chcete zlepšit váš výkon.

Definovat golfové hodinky lze poměrně obtížně. Pokud berete hru vážně, jistě vám přijdou vhod chytré hodinky od Garminu, třeba ty z řady Marq Gen 2. Garminy totiž mají v sobě nahrané mapy golfových hřišť z celého světa a také umí snížit váš handicap, především díky tomu, že sbírají celou řadu analytických údajů. Jestli si ale od technologií chcete odpočinout, můžete sáhnout například po elegantních modelech od Seiko nebo Festina. Pokud potřebujete poradit s výběrem golfových hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší prodejně v Olomouci. Pokaždé se vám bude plně věnovat náš plně proškolený a ochotný personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše golfové hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Golfové hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.