Hodinky Garmin Tactix 7

Hodinky Garmin Tactix 7

Garmin Tactix 7 jsou zaměřeny především na příslušníky ozbrojených složek, nicméně zaujmou také všechny, kteří chtějí nenápadné chytré hodinky s celou řadou špičkových funkcí. Kromě standardních vychytávek, jako je prvotřídní odolnost, komunikace s Androidem a iOS, skvělá výdrž na baterii či elegantní nenápadný design, nabídnou Garmin Tactix 7 také podporu nočního vidění, režimu utajení či propojení s loveckými obojky a systémy pro sledování a trénink loveckých psů.

Garmin je přední americkou firmou vyrábějící chytré hodinky se zaměřením na sport. Jejich hodinky se pyšní vysokou výdrží na baterii, skvělým dílenským zpracováním či přesností naměřených dat. V rámci svých modelových řad myslí nejen na občasné sportovce, ale také na profesionální atlety a náruživé dobrodruhy.

Pokud tápete při výběru hodinek Garmin, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší olomoucké prodejně. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený tým profesionálů.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.