Hodinky Seiko Prospex

Hodinky Seiko Prospex

Špičkové chronografy společnosti Seiko hledejte v modelové řadě Prospex. Ať už toužíte mít na zápěstí decentní sportovní hodinky, nebo jste se zhlédli ve vyšperkovaných leteckých modelech s celou řadou funkcí, Seiko Prospex jsou ta správná volba pro vaše zápěstí. Jejich precizní zpracování uvnitř a navenek vás jednoduše okouzlí.

Seiko je chloubou japonského hodinářství s dlouhou tradicí, která byla založena roku 1881. Tokijská firma stála kupříkladu u zrodu quartzové revoluce a do světa náramkových hodinek přinesla spoustu inovací a také svěží pohled na celé hodinářské odvětví.

Pokud byste při výběru hodinek Seiko Prospex ocenili pomoc, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

 

69 položek celkem
Seiko Prospex Sea Solar SFK003J1
Skladem na prodejně
20 400 Kč
DST_SFK003J1
seiko-prospex-speedtimer-solar-ssc933p1 DST_SSC933P1
Nahoru
Další produkty