Hodinky Tissot Heritage

Hodinky Tissot Heritage

Historie prorostlá až pod kůži. Tak by šlo charakterizovat hodinky Tissot Heritage, které odkazují na minulost značky Tissot, která je velmi bohatá a nemá nouzi o legendární modely. V této řadě například najdete netradiční hodinky Banana, které jsou charakteristické svým tvarem pouzdra, nebo ikonické Visodate, které by neměly chybět ve šperkovnici každého správného gentlemana.

Švýcarská hodinářská firma Tissot začala psát svou historii už v roce 1853. Už od této doby patří hodináři z města Le Locle mezi respektované výrobce, kteří hrdě nesou dále švýcarskou hodinářskou tradici. Pakliže si nevíte rady s výběrem hodinek Tissot, neváhejte se na nás obrátit – ať už online, nebo se můžete zastavit na naší prodejně v Olomouci, kde se vám bude věnovat náš profesionálně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Tissot Heritage. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Tissot Heritage dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

9 položek celkem