Pánské hodinky Garmin

139 položek celkem
c03f8aa4338df1ac814578f3e60f1527 20786 81570cc5a8e3b4dbf63f5bace0347540fed78jpg GAR_010-02572-00
Nahoru
Další produkty

Hodinky Garmin pro muže

Pro rekreační i vrcholové sportovce. Vybírejte pánské hodinky Garmin od základních modelů až po ty s tak našlapanými funkcemi, které vás jednoduše odzbrojí. U nás, u autorizovaného prodejce, samozřejmě v češtině. I s aplikací do vašeho telefonu, ve které kromě detailního přehledu aktivit najdete i motivační výzvy a komunitu dalších nadšenců, kteří značce Garmin propadli. A abyste nám věřili, u nás vám půjčíme hodinky Garmin na pár dnů domů. Vyzkoušejte si je na vlastní kůži a vyberte si takové, které vám sednou. Bez kompromisů.

Ptejte se sami sebe

U výběru hodinek si nezapomeňte zodpovědět na dvě základní otázky – k čemu chci chytré hodinky využívat a kolik za ně chci utratit? Jde mi o upozornění z mobilního telefonu, o počítání kroků a sledování základní fitness aktivity? Potom se podívejte např. na řadu pánských hodinek Garmin Instinct. Pokud je vaši vášní běh a turistika, rozhodně sáhněte po hodinkách s funkcí GPS, které aktivitu nejen přesně změří, ale trasu zanesou také do map. Displej, vzhled, typ řemínku. To vše je zapotřebí promyslet. Každé mají něco, čím vás dostanou. Od hodinek střední třídy po Fénix 6S PRO s mapami, zabudovaným přehrávačem a speciálně tvrzeným sklem až po luxusní celotitanové modely Garmin Marq Golfer. Řešíte u hodinek výdrž baterie a bezkontaktní platby? Na některé z častých otázek jsme pro vás odpověděli na našemu blogu. Stačí si jen vybrat ty pravé.

Rozumíme času i vám

Vážně. Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte. Jsme tu my. Vše s vámi probereme a společně najdeme ty nejvhodnější pánské hodinky Garmin. Přesně pro vás. Tak, aby vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem tak zbytečně nespěchejte. Poraďte se s námi. Ať už si nejste jisti designem, nebo technickými parametry, pomůžeme vám. Po telefonu, e-mailu nebo přímo u nás na prodejně.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Garmin tak dostanete v dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.