Pánské hodinky gorilla Glass sklo

82 položek celkem
c03f8aa4338df1ac814578f3e60f1527 20786 81570cc5a8e3b4dbf63f5bace0347540fed78jpg GAR_010-02572-00
Nahoru
Další produkty

Dámské hodinky gorilla Glass sklo

Každý ciferník hodinek je kryt ochranným sklíčkem, které chrání ručičky a komplikace před poškozením, přičemž každý typ má své přednosti a zápory. Mezi výrobci chemicky tvrzených skel je nejznámější americká firma Corning, která vyrábí sklo s názvem Gorilla Glass. To dodává především technologickým firmám, takže se s jejich produktem setkáme nejčastěji u telefonů či chytrých hodinek. Gorilla Glass najdeme například v hodinkách Garmin a na Mohsově stupnici tvrdosti dosahuje 8. stupně.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek s ochranným sklem Gorilla Glass? Neváhejte se nás zeptat, ať už online skrze chat, nebo osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám budou věnovat naši ochotní a špičkově proškolení zaměstnanci.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky se sklem Gorilla glass. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny pánské hodinky se sklem Gorilla Glass dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.