Pánské hodinky Longines

Pánské hodinky Longines

Pánské hodinky Longines odráží ve svém nositeli hlavní motto této švýcarské hodinářské manufaktury, a sice „elegance je životní postoj“. A právě ona elegance ve spojení s mnohaletou tradicí a švýcarskou precizností je tím, co činí pánské hodinky Longines jedinečnými.

Pánské hodinky Longines jsou synonymem elegance

Osobnost a styl každého muže odráží ozdoba na jeho zápěstí - jeho pánské hodinky. Longines se svou mistrovskou nadčasovostí, prvotřídním zpracováním a v hodinářském světě proslulým logem s okřídlenými přesýpacími hodinami bývají skvělou volbou pro ty, kteří si zakládají na švýcarské precizností a zároveň touží po nestárnoucí decentní eleganci. Tenoučká pouzdra, jemné, ale do posledního detailu propracované číselníky, právě takové jsou například modelové řady Elegant Collection a Master Collection. Dokonalým spojením tradic a odkazu ve světě sportu jsou pak pánské hodinky Longines řady řady Heritage nebo Hydroconquest.

Dnes je značka Longines synonymem pro spojení tradičního hodinářského řemesla s moderními přístupy a technologiemi. V obou případech se samozřejmou švýcarskou precizností. Pánské hodinky Longines jsou investicí, která neklesá na hodnotě.

Když vrátíme čas…

Značka Longines, založená v roce 1832, nese svůj název podle místa vzniku první továrny v Saint-Imier, konkrétně v Es Longines (v překladu „dlouhé pole“), kam se výroba roku 1867 přesunula. Právě koncentrování výroby pod jednu střechu a neustála touha po inovacích nejen v designu, ale také v technologiích, zapříčinila, že v témže roce vznikl první strojek, díky kterému světlo světa spatřily vůbec poprvé hodinky s natahovací korunkou. Značka Longines byla v roce 1880 oficiálně registrována a dnes můžeme říci, že je to první registrovaná značka hodinek na světě. V roce 1927 to byly právě chronografy Longines, které měřily přelet Charlese Lindberga přes Atlantik, v 50. letech se stávají oficiální časomírou olympijských her a tikot značky Longines neustává ani v novém tisíciletí – světový pohár ve sjezdovém lyžování, formule 1, Grandslam French open Roland Garos, všude tam má Longines své zastoupení.

Rozumíme času i vám

Než si u nás pánské hodinky Longines zakoupíte, rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Hodinky pořád jako nové

Ke všem hodinkám zakoupeným u nás získáváte garanční kartu výrobce. To znamená, že jsou vaše pánské hodinky Longines skutečným originálem z hlediska použitých materiálů i všech deklarovaných funkcí. Problémům se snažíme vždy předcházet pravidelnými servisními prohlídkami a děláme vše pro to, aby se vaše hodinky nezastavily. Samozřejmostí je pro nás také zajištění záručního i pozáručního servisu. Díky garanční kartě výrobce se i po uplynutí záruční doby vaše pánské hodinky Longines dostanou do oficiálního servisního střediska a bude jim věnována přesně taková péče, jakou tyto luxusní hodinky zasluhují. Pro všechny švýcarské hodinky jsme pro vás navíc zdarma prodloužili záruku z klasické dvouleté záruky na pět let.

Když darujete pánské hodinky Longines

Darovat někomu pánské hodinky Longines znamená, že mu v přeneseném významu darujeme to nejcennější, co v životě máme – čas. Dárkové balení skvěle podtrhne vaše úsilí při výběru a touhu vykouzlit obdarovanému úsměv na rtech. Krabičku s hodinkami vám krásně zabalíme přímo na prodejně, zboží objednané přes e-shop můžeme příjemci zaslat bez faktury. Stačí se na nás obrátit. Výjimečný dar zasluhuje neobyčejné balení.

405 položek celkem
Nahoru
Další produkty