Pánské hodinky s automatickým kalendářem

515 položek celkem
Garmin D2 Air X10 010-02496-13
14 390 Kč
GAR_010-02496-13
Nahoru
Další produkty

Pánské hodinky s kalendářem

Mimo zobrazení času je nejvyhledávanější funkcí u hodinek také zobrazení konkrétního data. Zatímco většina hodinek nabídne pouze označení konkrétního dne, některé modely digitálních hodinek od Casia či Lorus zvládnou zobrazit mnohem více – například zda je zrovna nenáviděné pondělí či milovaný pátek. Chytré hodinky od Garminu poté nabídnou opravdu plnohodnotný kalendář, který vás kupříkladu nenechá zapomenout na důležitou schůzku, výročí či svátek. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek s kalendářem, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo přímo na naší prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky s kalendářem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.