Společenské pánské hodinky

Společenské hodinky pro muže

Většina z nás se ráda válí doma v teplácích u nějakého oblíbeného filmu, avšak tu a tam je zkrátka potřeba vyrazit do společnosti mezi lidi. Jestli hledáte hodinky pro slavnostní události, pro každotýdenní návštěvu divadla nebo na pracovní schůzky, vybírat můžete z takzvaných pánských společenských hodinek. Mezi ně patří především modely, které na sebe příliš neupozorňují a jež vhodně doplní formální oblečení. Nejčastěji se jedná o hodinky s černým či bílým ciferníkem, ocelovým pouzdrem stříbrné barvy a řemínkem z černé nebo hnědé kůže. Uvolněnější společenské konvence občas ale připouští i „odvážnější“ varianty s modrým ciferníkem či ocelovým řemínkem.

Z jakých značek vybrat ty správné společenské hodinky? Mezi experty na společenské hodinky patří švýcarská značka Longines, Seiko, Tissot a chybu neuděláte ani se značkou Hamilton. Pakliže potřebujete poradit s výběrem společenských hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší prodejně v Olomouci. Pokaždé se vám bude plně věnovat náš profesionální a dobře proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské společenské hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Společenské hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

464 položek celkem
Seiko Presage SRPK15J1 Cocktail Time
Skladem na prodejně
11 490 Kč
DST_SRPK15J1
Nahoru
Další produkty