TAG Heuer Monaco

Legendární klasika

Provokativní vzhled a naprostá revoluce. Když se hodinky TAG Heuer Monaco objevily na zápěstí hollywoodské hvězdy Steva McQueena ve filmu Le Mans z roku 1970, staly se jedním z nejžádanějších modelů. Zrodila se legenda. Měly naprosto nezaměnitelný vzhled čtvercového pouzdra, temně modrý číselník s červenými indexy a první automatický chronograf uvedeným trh, Calibre 11. Kultovní tradice, která nestárne. Inspirujte se monackými závody Grand Prix a nechte za vás promluvit tuhle designovou klasiku.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky TAG Heuer Monaco. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Modely hodinky TAG Heuer Monaco dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

5 položek celkem
TAG Heuer Monaco CAW2111.FC6183 THR_CAW2111.FC6183
TAG Heuer Monaco CAW211P.FC6356 THR_CAW211P.FC6356
TAG Heuer Monaco CBL2111.BA0644 THR_CBL2111.BA0644
TAG Heuer Monaco CBL2111.FC6453 THR_CBL2111.FC6453
TAG Heuer Monaco Gulf CAW211R.FC6401 THR_CAW211R.FC6401