Tissot T-Classic

Tissot T-Classic

Je libo klasické hodinky vhodné do společnosti? Nebo snad chronograf? A co takhle model s odhaleným hodinkovým strojkem přímo v ciferníku? V rámci řady T-Classic od Tissotu najdete vše dříve jmenované, a ještě mnohem více. Kvalitní hodinky značky Tissot T-Classic splňují moderní nároky širokého spektra zákazníků, kteří hledají švýcarskou kvalitu za rozumnou cenu.

Švýcarská hodinářská firma Tissot začala psát svou historii už v roce 1853. Už od této doby patří hodináři z města Le Locle mezi respektované výrobce, kteří hrdě nesou dále švýcarskou hodinářskou tradici. Pakliže si nevíte rady s výběrem hodinek Tissot, neváhejte se na nás obrátit – ať už online, nebo se můžete zastavit na naší prodejně v Olomouci, kde se vám bude věnovat náš profesionálně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Tissot T-Classic. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Tissot T-Classic dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

280 položek celkem
tissot-prx-digital-t1374631105000
Skladem na prodejně
9 000 Kč
TIS_1374631105000
Nahoru
Další produkty