Kuličkové pero Montblanc 118848 + možnost výměny do 90 dní + toaletní voda Montblanc v hodnotě 520Kč + dárkový poukaz v hodnotě 500Kč +

Kód: MBC_118848
Značka: Montblanc
8 800 Kč 7 273 Kč bez DPH
Na dotaz
Dárkové balení
Položka byla vyprodána…

Fineliner Montblanc

  • spona je potažená platinou s vyraženým názvem značky Montblanc a individuálním sériovým číslem
  • tělo pera vyrobeno ze vzácné černé pryskyřice
  • rozměry 134,5 x 13,1   
  • váha 28,03 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

StarWalker je o procházce mezi hvězdami. Jde o zkoumání vesmíru a cizích galaxií, o to být součástí jednoho z nejzáhadnějších a nejmocnějších dobrodružství lidstva: průzkum vesmíru. Nový design kolekce oslavuje nesmírné emoce, které popsali všichni cestovatelé v oblasti vesmíru, při pohledu na naši modrou planetu vznášející se v obrovském prostoru. Unikátní technologie znaku StarWalker obsahuje modrou průsvitnou kopuli pod emblémem Montblanc, připomínající Zemi vystupující nad měsíčním horizontem. StarWalker je dodáván s kováním potaženým platinou a černou barvou ze vzácné pryskyřice.

Navíc pro Vás

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuličkové pera
Záruka: 24 měsíců
Značka: Montblanc
Určení: Dámské, Pánské
Barva produktu: Černá
Druh pera: Kuličkové pero
Klip: plátován platinou
Obj. číslo: 118848
Materiál: vzácná černá pryskyřice
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Montblanc je německá firma sídlící v Hamburku. Vyrábí zejména psací potřeby, hodinky a kožené doplňky. Montblanc je dobře identifikovatelný podle bílé šesticípé hvězdy, jíž používá jako logo a která má symbolizovat zasněžený vrchol Mont Blancu. Prvním uvedeným modelem bylo pero Rouge Et Noir v roce 1909, následované roku 1910 perem Mont Blanc, které později dalo firmě právě jméno Montblanc. První plnicí pero Meisterstück, které se s drobnými obměnami vyrábí dodnes, bylo vytvořeno v roce 1925. Společnost Montblanc vznikla jako značka vyrábějící kvalitní psací potřeby, během její stoleté historie se ale vypracovala ve významného dodavatele luxusních hodinek a doplňků. Montblanc má znázorňovat touhu po výrobě produktů nejvyšší kvality a řemeslného zpracování. Do portfolia Montblanc patří nejen hodinky, ale i kožené doplňky, manžetové knoflíčky, ale především psací potřeby.