Festina: nový sortiment španělské značky

Festina se pustila do rozšíření sortimentu. Mimo úspěšných hodinek zařadili do sortimentu i psací potřeba, kožené doplňky v podobě peněženek nebo pouzdra na kreditní karty. Snaží se zaujmout milovníky značky Festina tím, že svoje hodinky mohou rozšířit právě o tyto módní doplňky.

183211046_4155001517855518_1778383301901551278_n

Kuličkové, rollery a plnící pera spojují eleganci, čistotu i sportovní charakter značky Festina. Výrobci si dali záležet na tvaru a provedení každého detailu psacích potřeb. Odkaz na hodinky stejných kolekcí tak není náhodný. Výrazné chromové prvky, erb a logo, kovové akcenty, unikátní textura v kombinaci s nadčasovými a moderními barvami působí skvěle. Ať už hledáte originální psací pero pro vás nebo ideální luxusní dárek pro Vaše blízké, psací potřeby Festina jsou tím pravým dárkem a doplňkem.

Luxusní psací potřeby dokážeme rozdělit na tři hlavní rodiny. Dominantní rodina Chrono Bike psacích potřeb Festina odkazuje na stejnojmennou kolekci hodinek. Sportovní výrazný vzhled, nadčasové barvy, tlačítko chronografů jako hlavní poznávací znak a výrazná textura jsou symboly této legendární kolekce. Ať už jste fanoušky do cyklistiky nebo majiteli hodinek Festina z kolekce Chrono Bike, tato kuličková pera musíte mít. Jemnější a elegantnější naopak je kolekce Classicals. Luxusní kuličkové nebo plnící pera této řady vynikají čistým designem, jemným tvarem a konstrukcí. Zářivý lak a kovové prvky působí charismaticky. Pokud hledáte nezapomenutelný dárek. Tato řada luxusních psacích potřeb Festina je přímo pro vás. Poslední řada Prestige psacích potřeb Festina se pyšní zajímavou konstrukcí, strukturou a ornamenty zděděnými z hodinek Festina ze stejnojmenné kolekce Prestige. Vytříbená elegance, jemné obrysy a tóny. Tmavě modrá s barvou růžového zlata je opravdu doslova prestižní.

181833795_4148769535145383_142385025246793860_n

Kožené doplňky Festina je kolekce luxusních peněženek mnoha druhů v různých elegantních barvách, pouzdra na karty a cestovní peněženky značky Festina. Pečlivě vybraná pravá kůže, šafránová struktura, výjimečné detaily včetně ikonických spojení s hodinkami Festina. Soustředili jsme se na všechny důležité detaily, praktickou stránku, ale nezapomněli jsme eleganci, vkusnost a nadčasovost. Peněženky a pouzdra na karty mají ochrannou RFID podšívku. Vždy tak myslíme na praktické využití i na moderní potřeby dnešních zákazníků. Kožené doplňky Festina jsou vhodné i jako dárek spolu s hodinkami Festina