Nový ambasador Tissotu: cyklista Primož Roglič

Oficiální časoměřič tří největších cyklistických soutěží na světě (Tour de France, Vuelta a Giro d'Italia), Tissot oznamuje rozšíření týmu sportovních ambasadorů. Dvojnásobný vítěz Vuelta a España, finalista Tour de France 2020, Primož Roglič, je slovinský šampion právem považován za jednoho z nejlepších cyklistů na světě. Švýcarská hodinářská společnost Tissot, historicky spjatá se sportem, opět dokazuje svou oddanost výjimečným sportovcům a vášeň pro cyklistiku.

Primo_Rogli_X_Tissotvf

Tissot miluje sport, zejména cyklistiku. Oficiální časoměřič na Tour de France je od roku 1988 do roku 1991 a znovu od roku 2016. Tissot je hlavní partner Union Cycliste Internationale (UCI), sponzor Tour de Romandie a Tour de Suisse, oficiální časoměřič pro Vueltu a Giro d'Italia. V předvečer závodů Paříž - Nice (7. – 14. Března), které zahajují mezinárodní sezónu 2021, s potěšením Tissot oznamuje, že slovinský mistr v cyklistice Primož Roglič se připojuje k jeho týmu sportovních ambasadorů.

„Společnost Tissot s hrdostí vítá Primoža Rogliča jako člena svojí rodiny,“ říká generální ředitel společnosti Tissot Sylvain Dolla. "Kromě své působivé historie sportovních vítězství a vynikajících mistrovských vlastností stojí Primož Roglič za hodnotami odhodlání, týmového ducha a fair play - zdravými hodnotami, které sdílí Tissot a které nadále podporují jeho závazek k cyklistice."

Roglič (31) je cyklistický šampion. Tento sympatický mladý muž, který se narodil v bývalé Jugoslávii, zahájil svou sportovní kariéru jako skokan na lyžích. V roce 2011 se ale rozhodl vyměnit lyže za kolo a zahájit novou kariéru v cyklistice. „Je mi ctí, že jsem ambasadorem společnosti Tissot, kteří se plně věnují cyklistice,“ říká Roglič. "Měření času je podstatnou součástí mého života."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení