Dětské hodinky s Bluetooth

Dětské hodinky s Bluetooth

Pro plnohodnotné fungování chytrých hodinek je potřeba je spojit s chytrým telefonem. To se nejčastěji děje skrze bezdrátovou technologii Bluetooth, která patří mezi nejrozšířenější. Díky Bluetooth můžete data z hodinek synchronizovat se smartphonem, odbavit telefonní hovor přímo z hodinek nebo dokonce připojit k chytrým hodinkám Bluetooth sluchátka, což vám umožní během sportování nechat telefon doma. Toto všechno najdete například v hodinkách od Garminu. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných chytrých hodinek s Bluetooth, neváhejte se na nás obrátit ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat náš profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše dětské hodinky s Bluetooth. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny dětské hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.