Dětské náušnice z bílého zlata

Náušnice z bílého zlata pro děti

Vybrat první dětské náušnice pro novorozenou princeznu bývá nelehký úkol. Stejně tak vybrat krásný šperk starší slečně. Máme v nabídce širokou škálu dívčích náušnic v barvě bílého zlata, osázené čirými i barevnými zirkony a pro ty největší parádnice také diamanty briliantového brusu. Srdíčka, hvězdičky, kytičky, motýlky i méně klasické tvary. Nevybrali jste si konkrétní model? Nevadí, u nás si můžete objednat dětské náušničky vyrobené na zakázku.

Rozumíme šperkům i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý šperk tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Nabízíme také možnost výměny nenošeného šperku v prodloužené lhůtě 90 dnů. Dárky pro své blízké tedy můžete kupovat s dostatečným předstihem a nemusíte si dělat starosti, že se nebudou líbit. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby vám naše šperky dělaly radost co nejdéle. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem šperkům s drahými kameny dostanete certifikát pravosti. Čas je sice relativní, ale kvalita ne.

Na detailech záleží

Na detailech i na balení. Dětské náušnice z bílého zlata dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

91 položek celkem
Nahoru
Další produkty