Festina Boyfriend

Festina Boyfriend

Festina Boyfriend jsou určeny pro svěží a energické ženy, které se do toho nebojí šlápnout na plný plyn. Elegantní design, prvotřídní zpracování a celá řada odvážných i decentních kombinací dokáží zaujmout prakticky každou dámu. Ať už tedy hledáte něco neotřelého či jen skvělý doplněk k vašemu šatníku, Festina Boyfriend je tady pro vás.

Festina je španělská hodinářská společnost s nepopiratelnými švýcarskými kořeny, jejíž jméno je odvozeno od latinského přísloví „Festina lente“, česky „Spěchej pomalu“. Za dobu svého fungování si Festina dokázala vybudovat skvělé renomé díky své přesnosti a spolehlivosti, přičemž do povědomí se dostala také například díky spolupráci s velkými sportovními akcemi, jako je Tour de France, či díky angažmá významného ambasadora, herce Gerarda Butlera.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem hodinek Festina Boyfriend, neváhejte se na nás obrátit ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

53 položek celkem
Nahoru
Další produkty