Hodinky Garmin Epix

Hodinky Garmin Epix

Nová generace modelu Epix, který byl ve své době prvními GPS hodinkami se zobrazováním map, je na trhu. Tyto prémiové aktivní chytré hodinky nabízejí jedinečné zobrazení barev díky vysoce jasnému AMOLED dotykovému displeji s vysokým rozlišením, který je perfektně čitelný i na přímém slunečním světle.

Hodinky jsou dostupné ve velikosti 47mm a v několika barevných variantách. Vydejte se vstříc jakékoliv atletické nebo outdoorové výzvě se špičkovými tréninkovými funkcemi, sportovními aplikacemi, wellness a zdravotním monitoringem 24/7 a mnoha dalšími. Hodinky Garmin Epix jsou uzpůsobeny pro celodenní monitorování pohybových aktivit a zdravotních ukazatelů:

Zažijte plnou kontolu díky spolehlivým tlačítkům a jednoduchost ovládání s novým dotykovým rozhraním. Baterie modelu Epix druhé generace vydrží až 42 hodin při používání GPS, 16 dní v režimu Smartwatch a celých 21 dní v režimu hodinek.

Vydejte se správným směrem

Posouvejte své limity a sportujte naplno díky novým chytrým hodinkám Epix. Precizní outdoorové navigační senzory povedou vaše kroky správným směrem.

V chytrých hodinkách Epix jsou barevné mapy CourseView, které zobrazují více než 42.000 golfových hřišť z celého světa. Naleznete zde také funkci PlaysLike, která pomůže s určováním vzdáleností. Zadejte požadovanou vzdálenost a získáte návrhy tras, které vás dovedou zpět do počátečního bodu. Výpočet trasy podle oblíbenosti Trendline™ zohledňuje při výpočtu oblíbenost a nabídne nejpopulárnější trasy v okolí. Správnou cestu vám pomůže najít podrobná navigace po trase, která vás včas upozorní, až bude potřeba odbočit.

Chytré hodinky Garmin Epix také nabízejí v Sapphire edici možnost náhrání TOPOACTIVE map celého světa. Můžete si tak zobrazit obrysy terénu, nadmořské výšky, vrcholy, parky, pobřeží, řeky, jezera a další geografické prvky. Předinstalované mapy SkiView nabízejí názvy sjezdovek a hodnocení obtížnosti pro více než 2 000 lyžařských středisek po celém světě.

AMOLED displej je energeticky náročnější, ale má vyšší rozlišení. Obraz displeje je hladší a současně výrazně jasnější. Z důvodu vyšší spotřeby bývají AMOLED displeje obvykle zhasnuté a rozsvícejí se v okamžiku, kdy se na displej chcete podívat nebo když se na displeji zobrazí zpráva z mobilního telefonu. Zhasínání displeje se používá pro docílení delší výdrže.

S edicí Sapphire obdržíte špičkovou přesnost pomocí technologie, kterou dříve měla k dispozici pouze armáda. Získejte přístup k více frekvencím vysílaným navigačními satelity pro lepší přesnost polohy v oblasti, kde se signály odrážejí, nebo jsou slabé.

Regenerace po sportovním výkonu je stejně důležitá jako cvičení samotné. Hodinky Garmin ze série Epix vám pomohou ideálně optimalizovat regeneraci díky měření srdečního tepu, denní aktivitě, stresu a spánku. Po každém cvičení vidíte jak dlouho je třeba regenerovat. Snímač pulzního oxymetru je schopný změřit a zaznamenat míru nasycení krve kyslíkem. Hodnoty je možné měřit namátkově, průběžně nebo jen v noci během spánku.

Zaznamenávejte si svůj denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem kapalin, který se odvíjí podle toho, koilk máte během dne aktívního pohybu a kolik toho vypotíte.

Bezplatná aplikace Garmin Connect schraňuje na jednom místě veškeré informace o absolvovaných trénincích, vašem zdraví a kondici. Vestavěný hudební přehrávač v hodinkách Garmin Epix vám umožní poslouchat hudbu i bez telefonu. Vybavení chytrých hodinek také zahrnuje důležitá upozornění i bezhotovostní platby. Bezkontaktní platby Garmin Pay patří k nejzajímavějším chytrým funkcím hodinek. Ve virtuální peněžence hodinek je možné zaregistrovat klasickou platební kartu (podmínkou je, aby vydávající banka podporovala platby Garmin Pay) a dále platit hodinkami namísto vaší běžné platební karty. Hodinky při platbě nevyžadují ani přítomnost originální platební karty, ani nutnost mít připojený mobilní telefon. Hodinky jsou pro placení naprosto samostatné.

Hodinky splňují normy voděodolnosti 10 ATM. Bez problému se s nimi můžete sprchovat, souvisle plavat a pod vodou dokonce i plně využívat i ovládací tlačítka. Pro jednodušší obsluhu hodinek je během plavání možné vypnout dotykový displej.

41 položek celkem
Garmin řemínek QuickFit 22 Carrera White
Skladem na prodejně
1 290 Kč
GAR_010-13123-00
Nahoru
Další produkty