Hodinky Longines PrimaLuna

Hodinky Longines PrimaLuna

Hodinky Longines PrimaLuna jsou esencí ženství a ozdobou každého dámského zápěstí. Jen málokterý šperk podtrhne něžnou stránku a zároveň ukáže okolí, že sebevědomí máte na rozdávání tak příkladně jako hodinky PrimaLuna od Longines. Ať už hledáte doplněk k večerní róbě, elegantní hodinky na párty do klubu či seriózní model na pracovní schůzku, na PrimaLuna se rozhodně můžete spolehnout.

Švýcarská hodinářská společnost Longines se může pochlubit historií sahající až do roku 1867. Za ty roky se hodináři z města Saint-Imier naučili vyrábět kvalitní hodinky, které patří mezi prvotřídní kusy švýcarského hodinářského řemesla. Pokud si s výběrem těch správných hodinek Longines nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit online nebo se rovnou zastavit v naší prodejně v Olomouci, kde se vám bude věnovat řádně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Longines PrimaLuna. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Longines PrimaLuna dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

22 položek celkem