Pánské hodinky na měření kalorií

176 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pánské hodinky na měření kalorií

Po sportovním výkonu je potřeba jej vyhodnotit, přičemž mezi sledovanými metrikami jsou také spálené kalorie. Ty nás zajímají v případě, kdy chceme ubrat na váze, nebo také slouží jako indikace toho, kolik kalorií je potřeba po tréninku doplnit. Měření kalorií je nedílnou součástí chytrých hodinek od Garminu. Pokud váháte při výběru těch pravých hodinek s měřením kalorií, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky s funkcí měření kalorií. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.