Pánské hodinky s den v týdnu

463 položek celkem
Garmin D2 Air X10 010-02496-13
14 390 Kč
GAR_010-02496-13
Nahoru
Další produkty

Pánské hodinky s ukazatelem den v týdnu

Primární účel hodinek je zobrazení času, ovšem pokud k tomu umí i něco navíc, jen málokdy se zlobíme. Nejčastější komplikací je takzvaná datumovka, která označuje aktuální datum. Někdy ale jen konkrétní datum nestačí, a tak někteří mistři hodináři do svých skvostů přidělali ještě jednu komplikaci, která kromě data zobrazí i den v týdnu. Tak máte vždy na očích, zda je nenáviděné pondělí či všemi oblíbený pátek. Den v týdnu vám sdělí například hodinky od Festiny či Garminu. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek se dnem v týdnu, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše pánské hodinky s ukazatelem den v týdnu. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.