268 položek celkem
Seiko SSC499P1 DST_SSC499P1
Nahoru
Další produkty

Solární hodinky

Hodinky, jako každý mechanický stroj, potřebují pro svůj chod energii. Tu mohou získávat různými způsoby – nejčastěji skrze knoflíkovou baterii, ručním natahováním strojku či prostým pohybem zápěstí. Některé modely ovšem spoléhají na integrovanou baterii a solární články v ciferníku, které převádějí sluneční svit na energii potřebnou k chodu hodinek. Teoreticky tak mohou solární hodinky fungovat i více než 10 let bez toho, aby byl nutný zásah člověka.

Solární dobíjení je obzvláště oblíbené u chytrých hodinek od Garminu, které využívají solární články k prodloužení výdrže. Přeborníky ve výrobě solárních hodinek jsou ale také japonské společnosti Casio a Seiko, které se slunečního dobíjení nikdy neštítily. Pokud potřebujete poradit s výběrem solárních hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše solární hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Solární hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.