Voděodolné hodinky

Voděodolné hodinky

Nejen dobrodruzi a profesionální sportovci ocení na svém zápěstí hodinky, které se nezaleknou prudkého deště či vody v bazénu. Pokud nechcete myslet na to, že voda může vaše hodinky poškodit, poohlédněte se po voděodolných modelech. Odolnost se zpravidla označuje v metrech, barech či atmosférách, nicméně pozor: vždy se jedná o statický tlak v dané hloubce za laboratorních podmínek. Jestli máte v plánu hodinky vystavovat vodním radovánkám, vybírejte z modelů s voděodolností minimálně do 100 metrů, například od značek Certina, Festina či Garmin.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem voděodolných hodinek? Neváhejte se na nás obrátit, ať už skrze náš online chat, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše voděodolné hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Voděodolné hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

1430 položek celkem
Garmin Descent™ G1 Powder Grey 010-02604-11 GAR_010-02604-11
Garmin Descent™ G1 Slate Grey 010-02604-10 GAR_010-02604-10
Nahoru
Další produkty