Dámské hodinky

6 položek celkem
Garmin Instinct 2S Graphite 010-02563-00 GAR_010-02563-00
Garmin Instinct 2S Poppy 010-02563-06 GAR_010-02563-06
Garmin Instinct 2S Solar Graphite 010-02564-00 GAR_010-02564-00
Garmin Instinct 2S Solar Neo Tropic 010-02564-02 GAR_010-02564-02

Hodinky pro ženy

Organizaci času zvládají ženy přímo mistrovsky. Proto více než cokoliv jiného potřebují spolehlivé dámské hodinky. Hodinky jsou pro ženy také jedinečným elegantním módním doplňkem, předmětem společenské reprezentace a prestiže. S vašimi dámskými hodinkami prožijete všechny důležité chvíle života.

Udržet se v kondici je důležité. Aby vaše fyzička byla stále na vrcholu potřebujete kvalitní chytré dámské hodinky, které budou zaznamenávat všechny vaše pokroky. Dámské chytré hodinky jsou unikátním technologickým zařízením, které v sobě spojuje prvky osobního trenéra s designovým kouskem. Pro všechny specifické druhy sportu jsou tu chytré hodinky pro ženy značky Garmin.

Naše hodinky vás budou věrně provázet. Milujeme kvalitní dámské hodinky a chceme i vám dopřát jen to nejlepší. Proto máme jako jediní v olomouckém kraji výhradní zastoupení pro renomované značky jako jsou například TAG Heuer a Longines. Všichni tito výrobci hodinek si zakládají na precizním zpracování a nejkvalitnějších materiálech.

Elegance a preciznost v každém kousku. Je důležité aby hodinky pro ženy co nejvíce odpovídaly vašim konkrétním požadavkům a vkusu. Velký výběr originálních dámských hodinek nabídne to nejlepší pro všechny milovnice luxusu a mimořádnosti. Oslavte svůj úspěch s námi. Dopřejte si péči a pocit jedinečnosti.

Naše vlajkové značky

TAG Heuer
Historie značky TAG Heuer sahá až do roku 1860, kdy byla společnost založena Edouardem Heuerem v St-Imier ve Švýcarsku. Dámské hodinky této značky jsou specifické svým patentovaným oscilačním pastorkem pro mechanické chronografy, který se používá až do dnes. Značku TAG Heuer prezentovali svého času jako ambasadoři například Brad Pitt, Fernando Alonso, Tiger Woods nebo Maria Sharapovova.

Longines
Tato značka si nechala své logo a název registrovat již v roce 1832, zároveň se svým prvním vyrobeným strojkem. Od té doby je stálicí na poli luxusních dámských hodinek a to díky svému důrazu na eleganci a kvalitu. Hodinky této značky nosí například tenista Andre Agassi.

Certina
Certina dámské hodinky se již od roku 1888 vyznačují extrémní odolností a to zejména díky svému dvojitému konceptu ochrany. Název Certina pochází z latinského "Certus", což znamená "přesný, jistý". Všechny dámské hodinky Certina jsou voděodolné minimálně do 100 metrů. Tyto hodinky nosil i Muhammad Ali.

Hamilton
Hodinky Hamilton sice přesunuly svou výrobu do Švýcarska, své zrození v americké Pensylvánii však nezapřou. Tyto hodinky si oblíbili jak američtí letci tak i filmové hvězdy. Na ruce je měl i Elvis Presley ve filmu Blue Hawaii. Objevili se také ve filmech Den nezávislosti, Muži v černém nebo Smrtonosná past.

Tissot
Značka Tissot je převážnou část své historie spojena s automobilovými závody. Vznikla v roce 1853 a spojuje v sobě tradiční hodinařinu a moderní technologie. Dámské hodinky Tissot jsou přepychové, pokrokové a zároveň cenově dostupné.

Garmin
Historie společnosti Garmin se píše od roku 1989. Jejich začátky patřily zejména GPS navigacím. Jako první vyrobili v roce 2001 chytré GPS hodinky. Garmin vyrábí specifická zařízení pro konkrétní sporty. Jejich dámské hodinky nosí profesionální i příležitostní sportovci ze všech sportovních kategorií.

Hodinky pořád jako nové

Postaráme se o to, aby se vaše dámské hodinky nikdy nezastavily. Zajistíme vám kompletní záruční i pozáruční servis. Problémům budeme předcházet. Když už ale nastanou, vše zvládneme vyřešit díky našemu preciznímu mistru hodináři, který opraví drobnější závady na počkání. Garanční karta výrobce je u nás samozřejmostí. Díky ní víte, že kupujete originál a postará se vám o vstup do oficiálního servisního střediska.

Rozumíme času i vám

Než si své nové dámské hodinky poprvé nasadíte, vše s vámi pečlivě projdeme. Máme flexibilní pracovní dobu a proto si na vás rádi uděláme čas. Vyslechneme si vaše přání i představy a pomůžeme vám s výběrem. Díky tomu dostanete tu nejlepší možnou variantu dámských hodinek dle vašich požadavků. V našem kolektivu pracují pouze odborníci, kteří se vám budou ochotně věnovat.

Darujte originalitu a péči

Pokud kupujete hodinky jako dárek pro ženu, rádi vám je vkusně a originálně zabalíme. Prezentace je totiž stejně důležitá jako samotné hodinky. Nebojte se nám proto o zabalení říct. Fakturu vám zašleme pouze elektronicky a krabičku tak nebudete muset ani otevřít. Překvapení tím zůstane dokonalé.