Dětské hodinky s krokoměrem

Dětské hodinky s krokoměrem

Je obecně známo, že člověk by měl za den ujít alespoň deset tisíc kroků. Jestli tomuto číslu věříte, už záleží na vás, ovšem o tom, že je chůze zdraví prospěšná, není třeba dlouze polemizovat. Kolik kroků za den urazíte, pomáhá měřit krokoměr, který měří kroky na základě vibrací, jež při chůzi vydáváte. Na jejich pravidelnosti jsou poté hodinky schopny spočítat, kolik kroků jste zhruba ušli. Pro měření kroků s pomocí krokoměru můžete sáhnout po chytrých hodinkách od Garminu či tradičnějších Casio. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek s krokoměrem, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený tým.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše dětské hodinky s krokoměrem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny dětské hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

15 položek celkem