Garmin Fenix 6

Garmin Fenix 6

Naprosto unikátní. Naprosto všestranné. Předinstalované mapy, nespočet sportovních profilů a funkcí. Dokonalé sledování vaší aktivity, extrémně dlouhá výdrž baterie a smart funkce, kterých se už nebudete chtít vzdát. Ve třech velikostech Fénix 6S, Fénix 6 a Fénix 6X. S minerálními sklíčky Corning Gorilla Glass 3, se safírovým sklíčkem extrémně odolným proti poškrábaní nebo se solárním sklem, které je schopno využívat dopadající sluneční záření k dobíjení vlastního akumulátoru. Intervaly mezi nabíjením se tak v úsporném režimu prodlouží až na neuvěřitelných 80 dní! Odolné v náročném prostředí a intuitivní při práci. Řada Fénix 6 je dokonalou inovací předchozích modelů.

Rozumíme času i vám

Vážně. Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte. Jsme tu my. Vše s vámi probereme a vybreme ty právé hodinky Garmin Fénix6. Přesně pro vás. Tak, aby vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem tak zbytečně nespěchejte. Podívejte se třeba na časté dotazy k hodinkám Garmin nebo na to, čím se od sebe jednotlivé velikosti liší. Poraďte se s námi. Ať už si nejste jisti designem, nebo technickými parametry, pomůžeme vám. Po telefonu, e-mailu nebo přímo u nás na prodejně.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Garmin tak dostanete v dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.

116 položek celkem
Nahoru
Další produkty