Garmin Venu 2 Plus

5 položek celkem

Hodinky Garmin Venu 2 Plus

Aby vaše fyzička byla stále na vrcholu potřebujete kvalitní chytré hodinky, které budou zaznamenávat všechny vaše pokroky. Nejnovější hodinky Garmin Venu 2 Plus jsou jako stvořené pro všechny aktivní ženy a muže. Jsou dokonalým spojením nejnovějších technologií a elegantního vzhledu. Chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus využijete při sportovních aktivitách i společenských událostech. Stanou se tak vaším každodenním pomocníkem.

Díky pokročilým zdravotním funkcím lépe porozumíte svému tělu. Spárování hodinek s telefonem vám umožní volání přímo ze zápěstí. Pro přijetí a vyřízení hovoru už tedy není potřeba vytahovat telefon z kapsy nebo kabelky. S pomocí hlasového asistenta můžete také snadno odpovídat na zprávy. Vylepšený model Garmin Venu 2 Plus je dostupný ve velikosti 43 mm a třech, respektive čtyřech barevných provedeních.

Hodinky Venu 2 Plus jsou navržené pro celodenní používání. Baterie s výdrží až devět dní na jedno nabití vám zajistí nepřetržitý provoz. Vysoce jasný AMOLED displej je perfektně čitelný i na přímém slunečním světle. Chytré hodinky Venu 2 Plus se stanou skvělou motivací pro váš zdravý životní styl.

Mějte své zdraví ve vlastních rukou

Regenerace po sportovním výkonu je stejně důležitá jako cvičení samotné. Chytré hodinky Venu 2 Plus vám pomohou ideálně optimalizovat regeneraci díky měření srdečního tepu, denní aktivitě, stresu, spánku a mnoha dalších. Snímač pulzního oxymetru3 je schopný změřit a zaznamenat míru nasycení krve kyslíkem.

Všestranné sportovní funkce nabízejí více než 25 sportovních profilů. Dechová cvičení v hodinkách Venu 2 Plus vám pomohou si odpočinout ve stresové situaci nebo se připravit na soustředěnou činnost. Díky voděodolnosti hodinek se s nimi můžete bez problému sprchovat, souvisle plavat.

 Speciální funkce pro ženy

Hodinky Venu 2 Plus nabízejí díky funkci Garmin Connect možnost sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zapisujte příznaky a získejte tipy pro cvičení a výživu. V hodinkách jsou také předinstalované přehledné animované kardio a silové tréninky, jóga, pilates a intenzivní intervalové tréninky.

Vybavení chytrých hodinek také zahrnuje důležitá upozornění i bezhotovostní platby. Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Bezplatná aplikace Garmin Connect schraňuje na jednom místě veškeré informace o absolvovaných trénincích, vašem zdraví a kondici. Vestavěný hudební přehrávač v hodinkách Garmin Venu 2 Plus vám umožní poslouchat hudbu i bez telefonu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení